Нагрівальний мат Devi (Данія) 150 Вт/м2

Нагрівальний мат Devi (Данія) 150 Вт/м2На складі 1750
1 750 грн/м2

  • Виробник: Devi
  • Модель: DTIR

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Нагрівальний мат DEVI (виробництво Данія) - преміум лінійка теплих підлог, що встановлюються під плитку в клейову суміш (шар 5-8 мм). В якості нагрівальногоий елементу використовується тонкий двожильний кабель діаметром 4,5 мм, покладений з певним кроком і зафіксований на сітці, що дозволяє організувати систему обігріву підлоги в приміщенні без необхідності підняття рівня підлоги. Двожильні гріючі мати DEVI 150 Вт/м2 завдяки швидкому й ефективному розподілу теплих мас, а також за рахунок розташування кабелю поруч з плиткою, забезпечать оптимальну температуру в будинку за лічені хвилини. Для регулювання температури в приміщенні необхідно докупити терморегулятор.

Особливості нагрівальних матів DEVI:

  • Висока якість комплектуючих і збірки, що підтверджується сертифікатом якості і 20 роками гарантії від виробника Danske El-Varme Industri.
  • Можливість застосування мату при реставрації старої підлоги - тепла підлога укладається на стару плитку і тільки потім на нього клеїться нова.
  • Захисний екран з алюмінієвої фольги виключає утворення електромагнітного поля і перешкод.
  • Внутрішня тефлоновая і зовнішня PVC ізоляція захищають мат від перегріву, впливу агресивних речовин і механічних пошкоджень.
Характеристики
Потужність
150 Вт/м2
Тип кабелю
двожильний
Діаметр кабелю
4,5 мм
Гарантія
20 років
Монтаж
під плитку
Захисний екран
алюмінієва фольга, багатожильний провід
Внутрішня ізоляція
тефлон
Зовнішня ізоляція
PVC
Максимальна температура
80 градусів С
Ширина мата
50 см
Країна виробник
Данія

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити