Call - центр
Пн-Сб 09:00 - 20:00

Нагрівальні мати

Код товару: GrayHotMat

0

930 ₴/м²

На складі

Нагрівальний мат GrayHot від українського виробника «Одескабель» - недороге рішення для організації ..

Код товару: WoksMat

0

1 465 ₴/м²

На складі

Нагрівальний мат Woks 160 Вт/м² - лінійка якісних гріючих матів від українського заводу «Одескабель»..

Нагрівальні мати

Особливості гріючих матів та критерії вибору

Нагрівальні двожильні мати являють собою тонкий гріючий кабель, високоомна жила якого здійснює власне нагрів, а інша служить зворотним провідником. Кабель закріплений із фіксованим кроком до сітки із скловолокна. З нижнього боку на основу нанесений клейовий шар, яким вона фіксується до підлоги під час монтажу. Можна розстеляти мати, не побоюючись зрушити вже викладену частину. Розрізаючи склотканину, мату надають будь-яку конфігурацію. Монтаж його цілком по силах непрофесіоналові.

Комплект нагрівального мату складається з:

  • гофротрубки (Ø 13 мм, 3 метра);
  • інструкції;
  • гарантійного сертифікату.

Терморегулятор до стандартної поставки не включений - його доведеться купити окремо. Нагрівальний мат під плитку можна підключати до регулятора будь-якої конструкції - від найпростіших, до програмованих моделей. Тому, ціна виробу у підсумку може відрізнятися в залежності від вибору типу управління.

Переваги нагрівальних матів

У ряді випадків, мати для теплої підлоги, ціна яких уже включає в себе всю монтажну фурнітуру, інженерні розрахунки і роботу з рівномірного викладення кабелю, є більш економічно вигідним рішенням для облаштування обігріву. Нагрівальні мати купити і встановити простіше, ніж розрахувати та викласти кабель.

До того, нагрівальні двожильні мати є оптимальним рішенням"ціна - якість" для житлових приміщень, де рівень підлоги обмежений конструктивно - нагрівальний мат під плитку встановлюється безпосередньо в товщі плиткового клею. Можна купити і ультратонкий мат товщиною 3 мм. Теплий мат досить гнучкий і щільно прилягає до основи. Питома потужність таких матів недостатня для того, щоб швидко прогріти масивний шар, до стяжки їх не встановлюють лише з цієї причини.

За безпеки експлуатації електричний нагрівальний мат геть не відрізняється від двожильного кабелю: він так само екранований заради мінімізації електромагнітного випромінювання алюмінієвою фольгою. Ізоляція його стійка до лужного середовища цементних розчинів і дозволяє занурювати мат у плитковий клей. Гріючий мат відповідає класу електробезпеки I + і тестується виробниками шляхом занурення у воду.

Опалення теплими матами

Система теплої підлоги на основі нагрівальних матів здатна впоратися з функцією основного опалення житлового простору - один квадратний метр мату розвиває потужність у 140-180 Вт в залежності від номінальної напруги мережі. Цього цілком вистачає для  того, щоби забезпечити обігрів приміщення без додаткових джерел тепла. Монтують нагрівальні мати на площу, що не зайнята меблями, відступаючи на 10 см від стін. Правильний розрахунок дозволить вам купити виріб потрібного розміру. Ціна квадратного метра коливається в залежності від розміру - чим більше площа тим менше ціна за 1 кв.м. Економія на великих матах сягає 35%.

Потоки повітря, що створює тепла підлога у матах, рухаються у природному напрямку знизу вгору, не викликають дискомфорту та оптимально споживають електроенергію. Водночас, теплий мат прогріває підлогу доволі повільно, отже конвекційні потоки не захоплюють за собою пил. Втім, підігрів робить вологе прибирання підлоги можливою у будь-який час - підлогове покриття сохне протягом 15 секунд.