Call - центр
Пн-Сб 09:00 - 20:00

Статті інтернет магазину Тепла Домівка

Помилки під час монтажу теплої підлоги. Поради начинающим майстрам.

Помилки під час монтажу теплої підлоги. Поради начинающим майстрам.

Умовно всі помилки, допущені при монтажі систем тепла підлога у вигляді плівки або нагрівального кабелю, можна розділити на прості і критичні. І якщо прості ще можна усунути малими зусиллями, то для ліквідації критичних помилок знадобиться час і чималі фінансові витрати.Розглянемо ТОП-10 помилок, які допускаються на стадії проектування та монтажу системи тепла підлога:1. Одна підлога на 2 приміщен..

05.12.2019
0
870
Монтаж інфрачервоної теплої підлоги

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги

Хочете дізнатися, як робиться установка плівкової теплої підлоги своїми руками, з чого почати і як правильно підключати систему обігріву? Все по порядку.Принципова схема монтажу плівкової теплої підлоги виглядає наступним чином:мережа 220 В;тепловий датчик;терморегулятор;під'єднувальні кабелі;зона обігріву іч плівки.Підготовка поверхні і установка теплоізоляціїПеред початком укладання плівкової те..

02.12.2019
0
2150
Монтаж і укладання електричної теплої підлоги

Монтаж і укладання електричної теплої підлоги

Зібралися самостійно виконати монтаж теплої підлоги в приватному будинку? У нашій статті ми розглянемо основні тонкощі технології і дамо короткі інструкції укладання систем основного або допоміжного обігріву житлових приміщень. Отже, все по-порядку. Розрахунок потужності теплої підлоги і крок укладання кабелюСпочатку потрібно правильно розрахувати теплу підлога за такими критеріями, як потужніс..

24.11.2019
0
2328
Водяна або електрична тепла підлога: поради експертів

Водяна або електрична тепла підлога: поради експертів

Кожен вибирає тип теплої підлоги під себе. Хтось купує більш прийнятну за ціною водяну теплу підлогу, а є ті, які віддають перевагу менш клопітким і витратним в монтажі електричним системам поверхневого опалення. Все індивідуально і в плані технічних характеристик. У будь-якому випадку, розрахунок водяної теплої підлоги або електричної, ведеться за габаритами, формою, конфігурацією приміщення, тем..

20.11.2019
0
760
Рейтинг теплої підлоги. Яку фірму вибрати.

Рейтинг теплої підлоги. Яку фірму вибрати.

Визначившись з тим, яку вибрати теплу підлогу в якості підігріву або повноцінної системи опалення приміщення під конкретний тип підлогового покриття, перед споживачем постає ще одне важливе питання: якому заводу-виробнику довіритися? На українському ринку присутні різні виробники теплих підлог, конкуруючих між собою в якості, функціональності, ціновій політиці в боротьбі за кожного клієнта. Варто ..

13.11.2019
0
2620
Як вибрати теплу підлогу? Види і принцип роботи теплої підлоги.

Як вибрати теплу підлогу? Види і принцип роботи теплої підлоги.

Система обігріву «тепла підлога» - альтернатива традиційній системі опалення квартири або заміського будинку, що дозволяє створювати комфортні умови проживання в холодну пору року з мінімальним споживанням електроенергії. Для сімей з маленькими дітьми тепла підлога - однозначно краще рішення з усіх існуючих способів обігріву приміщень. Види теплих підлог і основні принципи вибору У нашій ста..

07.11.2019
0
1185