Call - центр
Пн-Сб 09:00 - 20:00

Про нас

Магазин “Тепла Домівка” на ринку опалювальних систем представляє сучасні технології електричних теплих підлог, обігріву трубопроводів, пристроїв антиобмерзання та сніготанення.

Ми далеко не новачки у сфері продажу теплих підлог, бо працюємо у цьому бізнесі вже шостий рік поспіль і, певно, можемо претендувати на звання галузевих експертів. Електрична тепла підлога  є однією із сучасних, передових технологій опалення. Якщо ми хочемо, щоб наші клієнти отримували від теплої підлоги справжній комфорт, надійність та зиск, ми маємо потрапляти добі”, - каже керівник інтернет-магазина “Тепла Домівка” Анатолій.

- У чому полягають переваги підлог, що їх пропонує споживачу “Тепла Домівка”, порівняно із традиційними способами обігріву?

- Електричні системи мають великий термін служби - понад 25 років. Ви можете зауважити, мовляв, досі користуєтеся рідинною системою опалення, що встановлювали ще діди - тільки воду вчасно зливай чи міняй. Натомість, електрична тепла підлога взагалі не вимагає технічного обслуговування. Ба більше, вона нечутлива до перепадів температур, не потребує щосезонної заміни теплоносія, ніколи не протече. Все, що потрібно для запуску опалення, - це ввімкнути живлення і почекати хвилин зо 20, поки встановиться комфортна температура.

Якщо ж ви оберете в якості системи опалення виключно електричну підлогу, інтер’єр вашої оселі не псуватимуть радіатори та труби, що сховати повністю не виходить ніколи. І, нарешті, системи теплої підлоги гріють повітря понизу, не створюючи протягів. Тепло поступово піднімається від підлоги вгору природним шляхом, створюючи комфортну зону саме там, де переважну більшість часу перебуває людина.

- У якому ціновому сегменті працює “Тепла Домівка”?

- Ми пропонуємо клієнтам як бюджетні моделі, так і вироби елітних брендів. Вважаю, що кожен покупець має знайти на віртуальних полицях нашого магазина те, що йому до вподоби і краще відповідає його потребам. До речі, ми не поділяємо клієнтів за рівнем їхніх доходів. Часом трапляється так, що потреби покупця цілком задовольняє більш дешевий різновид теплої підлоги і ми обов’язково порадимо йому саме цей варіант.

- Чи є якісь типові помилки, яких припускаються клієнти під час вибору моделі теплої підлоги? Чи надаєте ви консультації стосовно монтажу?

- Розмаїття пропозицій електричних систем обігріву підлоги зазвичай спантеличує людей. Іноді покупець приходить із певним вибором, що сформований за порадами будівельників-аматорів чи просто друзів, мовляв, хочу такий, як у знайомого. І часто-густо цей вибір хибний. Наші спеціалісти завжди детально вивчають усі технічні умови та вимоги клієнта і пропонують кращий за призначенням і ціною варіант. Головним критерієм вибору типу теплої підлоги є підлогове покриття, що встановлюватиметься поверх неї. Крім консультацій та безоплатних технічних розрахунків, до кожного комплекту теплої підлоги додається детальна інструкція з монтажу.

- Отже, ви надаєте клієнтові вичерпну інформацію про переваги тієї чи іншої системи теплої підлоги навіть попри власний прибуток, адже покупець обиратиме дешевший варіант? Як це узгоджується із природним бажанням бізнесмена заробити більше?

- У нашому гаслі “Якісне тепло в кожну оселю” слово “прибуток” відсутнє. Якщо керуватися лише думкою про власне збагачення, то ви багато не продасте. Репутацію легко втратити, але важко здобути. Ми заробляємо набагато більше, якщо пропонуємо саме той товар, що максимально задовольняє потреби покупця і з точки зору якості, і з точки зору вартості. Натомість, ми маємо величезну кількість позитивних відгуків від вдячних покупців, а це - найкраща реклама для збільшення обсягу продажів.

- Чи часто трапляються рекламації на ваш товар?

- За той час, що існує компанія, жодного гарантійного випадку не було.

- За якими критеріями ви обираєте виробників продукції, що реалізує “Тепла Домівка”?

- Ми віддаємо перевагу виробникам та імпортерам, що вже позитивно зарекомендували себе на українському ринку і мають схвальні відгуки від кінцевих споживачів. Найсуттєвішими критеріями є сертифікованість продукції в Україні та гарантійні зобов’язання виробника чи постачальника. Останні мають не лише відповідати чинному законодавству України, а й мати реальний механізм виконання у разі, якщо трапляється гарантійний випадок.

- Клієнти з яких регіонів України мають змогу скористатися послугами компанії?

- Попри те, що “Тепла Домівка” розташована у Києві, ми здійснюємо доставку товарів до всіх областей та будь-якого населеного пункту країни кур’єрськими службами. І, безумовно, отримати консультації та замовити технічний розрахунок можна прямо на сайті інтернет-магазина незалежно від того, де ви мешкаєте.