Call - центр
Пн-Сб 09:00 - 20:00

Обігрів майданчиків

від дешевих
За порядком
Від дешевих
Від дорогих
По рейтингу
Акційні
ХІТ
Нагрівальний кабель Woks (Україна) 30 Вт Titanium обігрів дахів, площадок

Код товару: Woks 30 Titanium

0

від

120 ₴/мп

На складі

Двожильний нагрівальний кабель WOKS питомою потужністю 30 Вт/м є якісним рішенням для організації си..

Тип Нагрівальний кабель
Потужність 30 Вт/м
Тип кабелю двожильний
Діаметр кабелю 6,9 мм
Гарантія 20 років
Монтаж система антиобледеніння, обігріву дахів, покрівель, водостоків та жолобів
Захисний екран мідна оплетка

від

120 ₴/мп

Код товару: Fenix30

0

від

115 ₴/мп

На складі

Двожильний нагрівальний кабель Fenix чеського концерну FenixGroup погонної потужності 30 Вт/м - наді..

Тип Нагрівальний кабель
Потужність 30 Вт/м
Тип кабелю двожильний
Діаметр кабелю 6 мм
Гарантія 10 років
Монтаж система антиобледеніння
Захисний екран мідний

від

115 ₴/мп

Обігрів майданчиків

Вибір кабелю для обігріву майданчиків, ступенів, доріг

Для обігріву відкритих майданчиків, доріжок і сходинок використовують як одножильний, так і двожильний нагрівальний кабель високої питомої потужності діаметром 6-8 мм, що здатний витримувати значні механічні навантаження.

Щоби сніг після того, як розтане, не перетворювався на лід,електричні системи обігріву вуличних конструкцій мають підтримувати температуру поверхні + 3 ° С. Необхідний для того, щоб забезпечити ефективне сніготанення Тепловий потік, впряму залежить від того, які температура і вологість повітря на вулиці, від місця розташування конструкції, що обігрівається. Система сніготанення при -10 ° повинна мати потужність 348 Вт / м2. При -20 ° потрібен кабель, здатний розвинути потужність 615 Вт / м2 і більше. Відкрита автомобільна стоянка, доріжка або під'їзд до будинку вимагають більшої потужності, ніж обігрів розташованих під навісом сходинок.

Розраховуючи кількість кабельної арматури, яку необхідно купити для влаштування системи сніготанення, слід зауважити не тільки питому потужність кабелю, крок його укладання, але й якість термоізоляції, теплопровідність покриття, тип конструкції, що нагрівається, тому розрахунки краще покласти на фахівців компанії "Тепла Домівка".

Види покриття з якими використовують системи сніготанення

Електричні кабельні системи можуть монтуватися під найрізноманітніші покриття:

  • тротуарну плитку;
  • асфальт;
  • бетон;
  • керамічне облицювання пандусів і сходів;
  • дерен.

Залежно від покриття, що обігрівається, способи укладення кабелю і ціна конструкції відрізняються.

Під системи сніготанення майданчиків, навантажувальних платформ, обігріву доріг влаштовують подушку з щебеню, вкладають шар теплоізоляції з пінополістиролу 50 мм завтовшки, заливають бетонною стяжкою шаром не менше ніж 75 мм. Після затвердіння, поверх неї викладають кабель, із розрахованим кроком закріплюють на монтажній стрічці і знову заливають бетоном так, щоб загальна товщина плити становила 150 мм.

За потреби, теплоізоляцію можна не встановлювати. У цьому випадку, ефективність сніготанення зменшується, адже потрібний більший тепловий потік, відповідно й ціна та кількість кабелю, що потрібно буде купити, будуть вище. Тротуарна плитка встановлюється на готову стяжку звичайним чином. Асфальтову масу перед укладанням бажано остудити до 140-160 °.

Облицювання керамічною плиткою сходинки, пандус, відкритий балкон обігрівають кабелем, що заглиблений у плитковий клей, або у верхньому шарі стяжки - якомога ближче до поверхні плитки. 

Влаштовуючи обігрів грунту для зимового саду або галявинки, кабель розташовують поміж шарами захисної сітки всередині піщаної подушки, поверх якої кладуть грунт з дерном.

Переваги системи сніготанення

У снігопад і ожеледь гріти відкриті майданчики або сходинки потрібно сильніше, ніж у суху морозну погоду. Оснащені датчиками температури і вологості системи сніготанення автоматично регулюють кількість генерованого тепла в залежності від погодних умов, перешкоджаючи замерзанню вологи, утворенню інею.

Обладнані електричною системою сніготанення ганок, в'їзд і виїзд з прибудинкової території не потребують прибирання снігу в зимовий період, для відведення талої води достатньо звичайного дощового дренажу.

Гріючий кабель таких систем екранований задля мінімізації електромагнітного випромінювання, його ізоляційний полівінілхлоридний шар не містить свинцю і призначений для монтування у цементні суміші.

Гарантійний строк служби систем сніготанення становить 10 років, а розраховані вони на термін експлуатації вдвічі більше, отже купити таку систему вигідніше, ніж витрачати кошти на щосезонний ремонт та обслуговування конструкцій.