Call - центр
Пн-Сб 09:00 - 20:00

Рейтинг теплої підлоги. Яку фірму вибрати.

Визначившись з тим, яку вибрати теплу підлогу в якості підігріву або повноцінної системи опалення приміщення під конкретний тип підлогового покриття, перед споживачем постає ще одне важливе питання: якому заводу-виробнику довіритися? На українському ринку присутні різні виробники теплих підлог, конкуруючих між собою в якості, функціональності, ціновій політиці в боротьбі за кожного клієнта. Варто зазначити, що в умовах жорсткої конкуренції висока вартість системи тепла підлога не завжди означає «залізну» якість, довговічність експлуатації, безвідмовність і, навпаки - низька ціна не є вагомим аргументом проти того чи іншого бренду опалювального обладнання.

Ми склали об'єктивний рейтинг теплих підлог, побудований не за якісними характеристиками, а за популярністю серед українських покупців. Безумовно, якість, безпека і надійність опалювального обладнання не відходить при цьому на задній план. Отже, пропонуємо нашим читачам порівняння найбільш затребуваних і продаваних в Україні виробників систем тепла підлога з гріючим кабелем, матом і ІЧ-плівкою.


Рейтинг теплих підлог

Тепла підлога - рейтинг виробників

І якщо з типом і способом установки думати довго не потрібно (вибір диктують обставини), то теплу підлогу якої фірми вибрати - плутаються багато.

Топ 10 теплих підлог:

1. Бренд Woks (Україна). Перша позиція в рейтингу віддана вітчизняному заводу-виробнику «Одескабель». На кожному етапі виробництва теплі підлоги проходять багаторівневий контроль якості, і з точністю визначається потужність обладнання перед продажом. Будьте впевнені, що купуючи електричний кабель в стяжку або плитку, всі технічні паспортні характеристики вказані достовірно без похибок. Система тепла підлога Woks - створюйте мікроклімат в своїх оселях без великих фінансових вкладень.

2. ТМ Fenix (Чехія). Устаткування чеського виробника користується популярністю серед європейських і українських споживачів, завдяки широкому асортименту, привабливій ціні, простому налаштуванню і надійній експлуатації. Всі нові моделі електричних підлог Fenix, включаючи мати, кабелі оснащуються терморегуляторами для комфортного управління системою обігріву.

3. Компанія Hemstedt (Німеччина). Hemstedt - опалювальне обладнання преміум сегменту. На всіх одно- та двох жильних кабелях використовується запатентована технологія «hem-system» - безмуфтове з'єднання, що забезпечує високу ступінь надійності в експлуатації. Висока якість збірки, повна відповідність стандартам VDE, відсутність термозбіжних трубок і зварних швів виключають необхідність в періодичному техобслуговуванні і забезпечують довговічність систем тепла підлога. Гарантія від виробника - 20 років.

4. Arnold Rak (Німеччина). Добре відомий німецький бренд Арнольд Рак пропонує лінійку кабельних і матових теплих підлог. З точки зору ціна-якість - це «золота середина» серед представлених в Україні імпортних систем тепла підлога. Для систем обігріву Arnold Rak характерні надійність, довговічність, відповідність галузевим стандартам якості і 20-річна гарантія на лінійку електричних кабелів і матів.

5. ТМ Grayhot (Україна). Тепла підлога фірми Грейхот - бюджетний спосіб створити комфортну атмосферу в заміському будинку або квартирі, для тих покупців, хто хоче зменшити навантаження на гаманець. Собівартість теплої підлоги виробник зменшив за рахунок установки двох заземлюючих жил з алюмінію, замість однієї мідної. На свою продукцію вітчизняний бренд Grayhot дає гарантію терміном 15 років.

6. ТМ IN-THERM eco (Чехія). Це бюджетна лінійка теплих підлог відомого чеського виробника (до речі, ціна нагрівальних матів на 20-30% нижче, ніж на продукцію фірми Grayhot). Купуючи теплу підлога IN-THERM, ви зможете розраховувати на гарантію 20 років.

7. Volterm (Україна). Продукція українського виробника Volterm поєднує в собі новітні досягнення європейських виробників і розробки наукових співробітників НДІ кабельної промисловості України. Виробництво електричного кабелю здійснюється на сучасному обладнанні у відповідностіз нормами галузевого стандарту IEC 60800. На ринку представлена лінійка нагрівальних кабелів в діапазоні потужностей 12-18 Вт на погонний метр і матів 150-180 Вт / м2, що дозволяє організувати, як додатковий, так і основний обігрів приміщень.

8. Бренд Nexans (Норвегія). Інноваційне сертифіковане обладнання представлено в широкому асортименті теплих підлог для опалення житлових і комерційних приміщень. Особливістю продукції є безмуфтове з'єднання нагрівального кабелю з холодним кінцем, що збільшує довговічність систем тепла підлога і зводить ризики поломок до нуля. Захисний екран з алюмінієвої трубки виключає негативний вплив електромагнітних хвиль і полегшує монтаж. Для кабелів NEXANS не страшні механічні та ультрафіолетові перешкоди.

9. Компанія Devi (Данія). Електричні системи обігріву DEVI виробляються під різні фінішні покриття, включаючи бетонну стяжку. При стабільній якості та надійності систем DEVI їх вартість помітно перевищує ціни інших брендів. Серед відмінних рис теплих підлог DEVI можна відзначити: термостійка ізоляція, мінімальне енергоспоживання, триетапне тестування і наявність регуляторів Devireg Touch для управління процесом нагріву. Виробник дає гарантію 20 років.

10. Profi Therm (Польща). Сертифіковані теплі підлоги польського бренду Profi Therm представлені в середньому ціновому діапазоні. Відмінною особливістю обладнання є тонкий кабель, завдяки якому немає необхідності завищувати рівень підлоги. Кабельні підлоги Profi Therm оснащуються терморегулятором, що дозволяє контролювати температурний режим в житловому або офісному приміщенні з точністю до 1 ° С.

Сподіваємося, наша стаття допоможе визначитися з вибором кращого виробника теплих підлог і прийняти правильне рішення для організації комфорту і затишку.

13.11.2019 18:46:25
0
2619