Інфрачервона плівка Enerpia 175 Вт (ширина 80 см)

Інфрачервона плівка Enerpia 175 Вт (ширина 80 см)


На складі 208
208 грн/мп

  • Виробник: Enerpia
  • Модель: Enerpia

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Інфрачервона плівка стандартної серії Enerpia потужністю 175 Вт/м призначена для локального або основного обігріву теплих підлог під ламінат, лінолеум, ковролін, максимально-допустима температура нагріву яких відповідає температурі нагріву плівки (максимум 45 ° С), але обмеженою термостатом до 27-30 ° С.

Структура інфрачервоної плівки продумана таким чином, що при нагріванні тепло направляється в дві сторони. Смугаста ультратонка плівка Enerpia 175 Вт має товщину всього 0,34 мм, тому для її укладання не потрібна мокра стяжка, що, в свою чергу, заощаджує час і сили на організацію системи опалення.

Особливості нагрівальної плівки Enerpia 175 Вт:

  • На відміну від традиційних водяних систем опалення, гнучка плівка Enerpia 175 Вт працює при істотно низькій температурі, що нівелює перепади параметрів вологості повітря, котрі негативно впливають на меблі та побутові предмети в опалювальному приміщенні.
  • Сухий метод укладання спрощує інсталяцію теплої підлоги - така особливість дуже цінується майстрами за те, що ламінат можна класти відразу після монтажу і підключення гнучкої плівки, а не чекати висихання стяжки або клейової суміші.
  • Гнучка ІК плівка Enerpia складається з нагрівальних карбонових смуг, з'єднаних за допомогою кабелів і конекторів. Плівка поставляється в рулонах, продається на відріз. Кратність порізу - 25 см.

На плівку Enerpia 175 Вт надається гарантія від виробника терміном на 5 років.

Характеристики
Потужність
175 Вт/мп (220 Вт/м.кв)
Тип плівки
смугаста
Гарантія
5 років
Монтаж
під ламінат, під лінолеум
Максимальна температура
+ 45 градусів С
Кратність порізу
25 см
Товщина
0,34 мм
Ширина плівки
80 см
Країна виробник
Південна Корея

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити