Терморегулятор для теплої підлоги Terneo st

Терморегулятор для теплої підлоги Terneo st


На складі 643
643 грн

  • Виробник: Terneo
  • Модель: st

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Цифровий терморегулятор з зовнішнім датчиком призначений для підтримки постійної температури в діапазоні від + 5 до +40 ºС в системах тепла підлога на основі гріючої плівки або електричного нагрівального кабелю.

Конструкція і дизайн

Прилад виконаний в прямокутному пластиковому корпусі. Параметри відображаються на цифровому екрані. У режимі очікування яскравість екрану можна знизити до 30%. Налаштування, завдання температури виконується за допомогою кнопок на лицьовій панелі пристрою. Детально процес описаний в керівництві по експлуатації приладу. Рекомендується встановлювати пристрій в місці з мінімальним ризиком потрапляння на нього водяних бризок.

Дизайн - строгий, лаконічний.

Аварійний режим

Тепла підлога буде працювати в разі виходу з ладу зовнішнього датчика температури, оскільки прилад автоматично переключиться в режим процентного регулювання навантаженням. Реалізована функція захисту від внутрішнього перегріву. Якщо t всередині корпусу перевищить 85 °С, відбудеться аварійне відключення навантаження. Індикатор буде показувати перегрів до тих пір, поки t не стане менше 80 °С.

Простий монтаж, функціональність, доступна вартість - переваги моделі.

Характеристики
Сила струму
16 А
Тип терморегулятора
цифровий
Регулювання температури
-28...+75 С
Гарантія
2 роки
Призначення
для теплої підлоги
Монтаж
в підрозетник
Клас захисту
IP20
Розміри
75 / 75 / 39 мм
Датчик температури
датчик підлоги
Країна виробник
Україна

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити