Терморегулятор для теплої підлоги Terneo mex

Терморегулятор для теплої підлоги Terneo mex


На складі 673
673 грн

  • Виробник: Terneo
  • Модель: mex

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Для підтримки постійної температури теплої підлоги бренд Terneo пропонує просте в установці, використанні, недорогий пристрій. Терморегулятор підходить для монтажу в дитячій кімнаті, оскільки оснащений механізмом захисту від дітей. Можна використовувати пристрій у ванній, душовій.

Експлуатаційні переваги

Управління приладом зводиться до повороту колеса на лицьовій стороні корпусу. Просто поверніть колесо за годинниковою стрілкою, коли потрібно включити систему обігріву. На лицьовій стороні передбачений тумблер для включення / відключення. Прилад працює тільки з датчиком температури, який поставляється в комплекті, з з'єднувальним проводом довжиною 4 м. Схема підключення приведена на зворотному боці виробу. Температура контролюється в місці розташування датчика. Корпус захищений від вологи.

Монтаж і дизайн

Встановлюється в звичайний підрозетник діаметром 60 мм. Монтаж не вимагає спеціальних навичок. Прилад - єдиний компонент системи теплої підлоги, який залишається зовні. Дизайн лаконічний, підходить під будь-який інтер'єрний стиль.

Характеристики
Сила струму
16 А
Тип терморегулятора
механічний
Регулювання температури
+10...+40 С
Гарантія
2 роки
Призначення
для теплої підлоги
Монтаж
в підрозетник
Клас захисту
IP20
Розміри
75 / 75 / 43 мм
Датчик температури
датчик підлоги
Країна виробник
Україна

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити