Програматор для теплої підлоги M 6.716

Програматор для теплої підлоги M 6.716


На складі 860
860 грн

  • Виробник: Castle
  • Модель: м6.716

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Терморегулятор відповідає за оптимальне управління системою опалення «тепла підлога». Прилад подає напругу на нагрівальні секції, тільки тоді, коли необхідно підтримувати тепловий комфорт в приміщенні, це допомагає економити електроенергію.

Конструкція і функціонал

Програмований терморегулятор оснащений РК-дисплеєм з підсвічуванням. Управління реалізовано кнопками. Є вбудований годинник. Можна задати 6 режимів роботи для певного часу доби і дня тижня. Через тиждень заданий сценарій повторюється. Можливі режими управління - автоматичний, ручний, комфортний. Є функція захисту від дітей. Налаштування описані в керівництві з експлуатації виробу.

Монтаж

Прилад встановлюється в стандартну монтажну коробку, стильно виглядає в інтер'єрі. Датчики підлоги і повітря поставляються в комплекті.

Переваги

Програматор підвищує або знижує температуру обігріву в потрібний час доби, день тижня. Коли господарі не вдома, прилад може знизити нагрів «теплої підлоги» до заданої користувачем температури. Завдяки цьому, в такі періоди споживання електрики знижується.

Характеристики
Сила струму
16 А
Тип терморегулятора
програматор
Регулювання температури
+5...+50 С
Гарантія
2 роки
Призначення
для теплої підлоги
Монтаж
в підрозетник
Клас захисту
IP20
Розміри
86 / 86 / 80 мм
Датчик температури
датчик підлоги, датчик повітря
Країна виробник
Китай

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити