Двожильний нагрівальний кабель Woks (Україна) 30 Вт

Двожильний нагрівальний кабель Woks (Україна) 30 ВтНа складі 55
55 грн/мп

  • Виробник: Woks
  • Модель: Woks30

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Двожильний нагрівальний кабель WOKS питомою потужністю 30 Вт/м є якісним і відносно недорогим рішенням для організації систем зовнішнього обігріву в приватному і промисловому секторі. Кабель WOKS - основний елемент систем антизледеніння і сніготанення. Його використовують для обігріву водостоків, дахів, відкритих майданчиків, шляхопроводів, мостів, тротуарів, сходинок, пандусів, рамп і т.д.

Кабель WOKS 30 Вт випускається діаметром 5-8 мм. Складається з двох нагрівальних і заземлюючих жил, розділених якісної ізоляцією Arnitel® СМ 551. Для додаткового захисту від електромагнітного впливу, механічних пошкоджень і температурних перепадів передбачене захисне мідне оплетіння і зовнішня ізоляція PVC, яка не містить свинець.

Залежно від типу поверхні, що обігрівається, вибирається потужність обігріву на 1 м², яку можна регулювати кроком укладання: від 7,5 до 10 см. Найпотужніші системи обігріву використовуються для підігріву шляхопроводів, естакад, мостів, транспортних вузлів (до 400 Вт / м²) . Може підключатися до мережі 220-230 В, при цьому трохи зміниться питома потужність нагріву. Кабель має клас вологозахисту IPX7. Сертифікований Укрсепро. Гарантійний термін експлуатації - 5 років.

Характеристики
Потужність
30 Вт/м
Тип кабелю
двожильний
Діаметр кабелю
5 * 8 мм
Гарантія
5 років
Монтаж
система антиобледеніння
Захисний екран
мідна оплетка
Внутрішня ізоляція
Arnitel® СМ 551
Зовнішня ізоляція
PVC без свинцю
Максимальна температура
65 градусів С
Країна виробник
Україна

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити