Коаксіальний нагрівальний кабель Volterm (Україна) 18 Вт

Коаксіальний нагрівальний кабель Volterm (Україна) 18 ВтНа складі 50
50 грн/мп

  • Виробник: Volterm
  • Модель: HR

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Нагрівальний кабель Volterm (Україна) - продукт оптимального співвідношення ціни і якості, виготовлений у відповідності до євростандарту ISO 60800, що підтверджує якість і рівень електробезпеки. Коаксіальний кабель виготовлений за спеціальною запатентованою технологією - струмопровідні жили намотуються по спіралі, що дає можливість рівномірно прогрівати підлогу в приміщенні. Коаксиальная конструкція істотно підвищує безпеку при експлуатації систем обігріву. Кабель Volterm питомою потужністю 18 Вт використовується для укладання теплої підлоги в стяжку або під плитку.

Відмінні риси кабелю Volterm 18 Вт:

  1. Кабель діаметром 4 мм можна встановлювати безпосередньо в клейову основу під плитку без «з'їдання» вільно простору до стелі і додаткових витрат на цементну стяжку.
  2. Подвійний екрануючий мідний захист забезпечує високу надійність і працездатність системи обігріву, а також стійкість до механічних і електромагнітних впливів.
  3. Внутрішня ізоляція з фторполимеров і зовнішня PVC ізоляція термічно стійкі (витримують температуру до 180 градусів C) і в разі виходу зі строю терморегулятора не перегріваются, що визначає ресурс кабелю до 50 років.
  4. Гарантія від виробника 25 років за умови дотримання гарантійних зобов'язань і правил експлуатації (кабель не рекомендується нагрівати вище 65 градусів C).
Характеристики
Потужність
18 Вт/м
Тип кабелю
двожильний
Діаметр кабелю
4 мм
Гарантія
25 років
Монтаж
під плитку, в стяжку
Крок укладання
10 - 12 см
Захисний екран
подвійний мідний екран
Внутрішня ізоляція
фторполімер
Зовнішня ізоляція
PVC
Максимальна температура
65 градусів С
Країна виробник
Україна

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити