Саморегулюючий нагрівальний кабель Nexans (Норвегія)

Саморегулюючий нагрівальний кабель Nexans (Норвегія)На складі 231
231 грн/мп

  • Виробник: Nexans
  • Модель: SRL

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Ефективним захистом від обледеніння водовідведення, дахів, водопровідних труб, резервуарів і жолобів є преміумний двожильний нагрівальний саморегулюючий кабель фірми NEXANS (НОРВЕГІЯ). Для управління системою обігріву NEXANS не потрібно окремо купувати терморегулятор. Єдине, що в теплу пору року для відключення системи обігріву бажано додатково придбати терморегулятор.

Кабель не потребує управління: рівень тепловіддачі змінюється, в залежності від температури середовища, де встановлений саморегулюючий кабель NEXANS. При підвищенні температури кабель переходить в економ режим, а при зниженні ефективність обігріву досягає максимума.

Конструкція кабелю спроектована таким чином, що температура на різних його відрізках може відрізнятися. Така особливість пояснюється наявністю матриці, покладеної між двома жилами і чутливої до температурних коливань в кожній точці. Для монтажу системи обігріву необхідно мати під рукою 2-х метровий кабель, а також з'єднувальні муфти для підключення «холодного» кінця до нагрівального елементу. Зовнішня ізоляція з фторполімеру стійка до дії ультрафіолету.

Гарантія від виробника: 5 років.

Характеристики
Потужність
15 - 40 Вт/м
Тип кабелю
саморегулюючий
Гарантія
5 років
Монтаж
обігрів труб, дахів, водостоків
Зовнішня ізоляція
фторполімер
Країна виробник
Норвегія

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити