Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt (Німеччина) 12,5 Вт

Тонкий нагрівальний кабель Hemstedt (Німеччина) 12,5 ВтНа складі 76
76 грн/мп

  • Виробник: Hemstedt
  • Модель: DR

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Тонкий нагрівальний кабель питомою потужністю 12,5 Вт/м німецького бренду HEMSTEDT - це лінійка теплих підлог преміум класу з гарантією від виробника 20 років. Нагрівальний кабель HEMSTEDT відмінно підходить для організації систем швидкого прогрівання підлоги в квартирах, заміських будинках, складських і виробничих приміщеннях. Встановлюється під плитку в готову клейову масу, а за рахунок тонкого діаметра (4,5 мм) не піднімає рівень підлоги, тим самим економлячи корисний простір до стелі. Практичність кабелю перед нагрівальним матом обумовлена тим, що кабелем можна перекрити приміщення навіть зі складною геометрією.

Двожильний екранований кабель складається з гріючої частини і холодного кінця, з'єднаного з проводом за технологією HEM-SYSTEM (безмуфтове з'єднання). Кабель розрахований на підключення до мережі 220-230 В (буде різна питома потужність обігріву). Параметр питомої потужності можна змінювати за допомогою установки різного кроку нагріву:

  • 100-120 Вт/м2 - для комфортного обігріву холодних і вологих приміщень;
  • 140-180 Вт/м2 - для повноцінної (основної) системи обігріву.

Продукт сертифікована за стандартами: BVF, VDE, ISO. Це підтверджує високу якість, надійність і безпеку тонкого кабелю HEMSTEDT в сучасних системах обігріву.

Характеристики
Потужність
12,5 Вт/м
Тип кабелю
двожильний
Діаметр кабелю
4,5 мм
Гарантія
20 років
Монтаж
під плитку, в стяжку
Крок укладання
8 - 10 см
Захисний екран
алюмінієвий екран + обплетення
Внутрішня ізоляція
фторполімер
Зовнішня ізоляція
PVC
Максимальна температура
80 градусів С
Країна виробник
Німеччина

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити