Нагрівальний мат Fenix (Чехія) 160 Вт/м2

Нагрівальний мат Fenix (Чехія) 160 Вт/м2На складі 930
930 грн/м2

  • Виробник: Fenix
  • Модель: ldts

Знижки
Консультація
Гарантія
Оплата

Нагрівальний мат Fenix ​​LDTS виготовлений в Чехії на сучасному високотехнологічному обладнанні. Призначений для укладання під плитку безпосередньо в плитковий клей. Такий тип монтажу має ряд переваг:

  • Швидкий прогрів приміщень. Оскільки нагрівальний елемент знаходиться близько до поверхні, то і вихід на задану температуру відбувається швидше.
  • Не впливає на висоту стель. Відсутність масивної стяжки незначно піднімає рівень підлоги.
  • Швидкість укладання. На відміну від бетонної стяжки, яка сохне 28 днів, плитковий клей висихає швидше, тому час монтажу скорочується.

Нагрівальний мат Fenix ​​LDTS складається з тонкого двожильного кабелю, закріпленого на сітці з фіксованим кроком. Двожильний кабель має захисну оплітку і алюмінієвий захисний екран. Це дозволяє використовувати теплу підлогу в спальні, в дитячій, в передпокої, в офісі і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (ванна, санвузол). Задня поверхня мату покрита клейовою основою для надійної фіксації на підлозі під час розкладки. Продається нагрівальний мат Fenix ​​LDTS готовими секціями, потужність яких розрахована на певну квадратуру приміщення.

Гарантія на теплу підлогу торгової марки Fenix ​​20 років. При реєстрації на сайті виробника ви отримуєте довічну гарантію.

Характеристики
Потужність
160 Вт/м2
Тип кабелю
двожильний
Діаметр кабелю
4,2 мм
Гарантія
20 років
Монтаж
під плитку
Захисний екран
оцинкований мідний дріт і алюмінієва стрічка
Внутрішня ізоляція
фторполімер
Зовнішня ізоляція
PVC
Максимальна температура
65 градусів С
Ширина мата
50 см
Країна виробник
Чехія

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Купити